יועץ מקצועי מוטי כהן - 08-6167899

שעות מענה טלפוני - 8:00-20:00

למי שלא מתפשר על הטוב ביותר!

יועץ מקצועי - מוטי כהן | 08-6167899

מענה טלפוני - 8:00-20:00

להתכתבות בוואטסאפ לשיחה עם יועץ

מסורים חשמליים

מספר המוצרים בסל : 0
  1. קטלוג
  2. חנות
  3. /
  4. מסורים חשמליים

מהם מסורי שרשרת נטענים מבית EGO ולמה הם כל כך מומלצים?

אם אתם מחפשים מסורי שרשרת הגעתם למקום הנכון! מסורי שרשרת מסייעים בעבודות ניסורעצים ועבודות תחזוקה בגינה. מסורים חשמליים מבית EGO מאובזרים בשיניים אשר מחוברות לשרשרת שמסתובבת במהירות. 


בימינו מסורי שרשרת נטענים החליפו את מקומם של מסורי שרשרת (בעלי מנוע הבנזין המזהם והרועש) הודות לשלל היתרונות שהם טומנים בחובם. אז מהם מסורי שרשרת חשמליים מבית המותג EGO ולמה הם כל כך מומלצים ופופולריים לשימוש? כל התשובות בהמשך! הישארו איתנו!

למה כדאי להשתמש במסורים חשמליים?

אם אתם חושבים לקנות מסור שרשרת, כדאי שתבדקו ותכירו שישנו מסור שרשרת חשמלי נטען מומלץ מבית המותג המוביל EGO POWER. להלן כמה יתרונות על קצה המזלג ושכדאי להכירם בחיפוש אחר מסור עץ חשמלי נטען:

1. מסור עצים נטען לשמירה על סביבה ירוקה

מסורי שרשרת נטענים מהווים עוד צעד מהותי בשמירה על סביבה ירוקה וידידותית. מסור חשמלי נטען לא פולט חלקיקים אשר מזהמים את האוויר והסביבה. באמצעותו תוכלו לשמור על הבריאות שלכם ושל סביבתכם.

2. פשוטים לשימוש

מסורי שרשרת נטענים מבית EGO קלים ופשוטים מאוד לתפעול ושימוש וידידותיים לכל משתמש.


עם מסור יד חשמלי ולו הפשוט ביותר, תוכלו ליהנות מחווית טיפול וגינון מיטבית.

3. טכנולוגיה חדשנית וייחודית

מסורי שרשרת נטענים מורכבים מטכנולוגיה חדשנית וייחודית שמעניקה ביצועים עוצמתיים ומצוינים לא פחות מאשר מסור שרשרת עם מנוע בנזין.

4. סוללות עוצמתיות

מסורי שרשרת נטענים מבית EGO מאובזרים בסוללות עוצמתיות ייחודיות וחזקות במיוחד. הסוללות מגיעות עם מטען מהיר וזאת על מנת לאפשר לכם זמינות מלאה לעבודה מתי שרק תרצו.

5. בטיחות מקסימלית

מסורי שרשרת נטענים נחשבים לבטיחותיים ועומדים בתו תקן בינלאומי.

6. מנוע שקט

מנוע Brushless ללא פחמים מבית אגו הינו מנוע שקט לשימוש, זאת בניגוד למסור שרשרת עם מנוע בנזין שמחריש אוזניים.

סוגי מסורי שרשרת נטענים:

מסורי שרשרת נטענים מגיעים במגוון רחב של דגמים ועוצמות מנוע לבחירתכם. אם אתם צריכים להצטייד במסור חשמלי לעץ נטען, מומלץ שתחשבו מבעוד מועד, מה הייעוד שלו ולאיזה מטרה תשתמשו בו, כך תוכלו לבחור מסור שרשרת נטען מומלץ עבורכם ובעל נתונים טכניים שיתאימו במיוחד לכם.


מסור שרשרת נטען "18 – מסור המיועד לעבודות חיתוך של גזעים וענפים. בעל מנגנון "מתיחת שרשרת" אוטומטית ותאורת לד. אורך להב 46 ס"מ, מהירות השרשרת 20 מטר בשנייה, בעל מיכל שמן 200 מ"ל, מערכת אוטומטית לשימון השרשרת, מעצור שרשרת, משקל 4.5 ק"ג,  62 שיניים, מטען מהיר, בית סוללות ייחודי בצורת קשתות עם מנגנון לקירור הסוללה, אחריות לשנתיים. 


מסור שרשרת נטען "12 – בעל מנוע Brushless ללא פחמים, אורך להב 30 ס"מ, מהירות השרשרת 20 מטר בשנייה, מתג דיגיטלי לוויסות מהירות, מערכת אוטומטית לשימון הלהב, מעצור שמן אוטומטי, מיכל שמן, נורית שמן וסוללה, 45 שיניים, משקל 3.5 ק"ג, אחריות לשנתיים.מסור שרשרת נטען "16 –  מסור חשמלי נטען לגינה אשר מיועד לחיתוך ענפים ותחזוקת הגינה. אורך להב 40 ס"מ, מהירות השרשרת 13.5 מטרה בשנייה, מיכל שמן, מעצור אוטומטי לשרשרת, מערכת שימון אוטומטית, מנוע Brushless  ללא פחמים, משקל 3.9 ק"ג, 56 שיניים, מבנה בית סוללות ייחודי לקירור מהיר, מטען מהיר, סוללה חזקה, אחריות לשנתיים.


מסורים נטענים מבית EGO מגיעים במגוון אורכי שרשרת ומאובזרים במנועי Brushless ללא פחמים. עוד משתנים חשובים המבדילים בין מסורי שרשרת נטענים הם: מהירות סיבוב השרשרת, משקל המסור ואורך הלהב (18 אינץ', 16 אינץ', 12 אינץ', 14 אינץ' וכדומה). אם אתם זקוקים למסור חשמלי נטען לצורך ניסור ענפים גבוהים תוכלו להשתמש ב"מסור שרשרת גבהים" שיאפשר לכם כיוונון אורך המסור באופן אינדיבידואלי בהתאם לצורך.

אפשרויות רכישה של מסור נטען מבית EGO POWER

חברת EGO מציעה לכם מגוון רחב של מסורי שרשרת נטענים דרך מסורי גבהים ועד למסור יד חשמלי שניתן לרכוש בחבילות שונות.


תוכלו לרכוש מסור נטען בעל שתי סוללות חזקות ומטען מהיר או לקנות את גוף המסור בלבד, במידה ויש לכם חלקים נוספים של כלי גינה ועבודה מבית אגו. 


בנוסף, תוכלו לרכוש מסור חשמלי לענפים ועצים עם יכולת סוללות שונה בהתאם לצורך ולמטרת השימוש, ולבחור האם לרכוש סוללה אחת או שתי סוללות עם מטען או בלי. האפשרויות רכישה המגוונות נועדו במטרה שתוכלו לקנות בדיוק רק את מה שאת צריכים, לא יותר ולא פחות.

אחריות במסגרת רכישת מסורי שרשרת נטענים

בין שמדובר במסור עצים נטען ובין שבכל אחד מן הכלים האחרים לרבות מגזמות, חרמשים, מפוחים ומולטי-טול, כל כלי העבודה מבית אגו מגיעים עם אחריות מורחבת של שנתיים מיום הרכישה. מה שמבטיח שאם תהיה תקלה כלשהי במוצר תוכלו לתקן אותו במסגרת שירות תיקונים מהיר, מקצועי וזמין. ואם כבר קונים כלי עבודה שכזה, עדיף לקנות אותו עם אחריות.

מסור שרשרת נטען מבית EGO: איכות, בטיחות ונוחות מקסימלית!

לסיכום, אם אתם מחפשים מסור שרשרת נטען איכותי שישמש אתכם לשנים הקרובות, אין ספק שמסור שרשרת נטען מבית אגו הוא הבחירה הטובה ביותר עבורכם! חברת אגו מקפידה על שיווק כלי עבודה ירוקים, אמינים,עוצמתיים וחזקים שיסייעו לכם בעבודות תחזוקת הגינה. לפרטים נוספים ושיחת ייעוץ ראשונית אודות מסורי שרשרת נטענים מבית אגו התקשרו 08-6167899 ונציגינו המקצועיים ישמחו לעמוד לרשותכם!

שאלות ותשובות

1. איך לתחזק מסור נטען?

מסור חשמלי לעצים קל ופשוט מאוד לתחזוקה. חשוב מאוד להשתמש בלהבים מתאימים ומושחזים, לנקות אותו לאחר כל שימוש, ולאחסן אותו במקום סגור ויבש.


במקרה של ספק כיצד לתחזק את המסור, מומלץ מאוד לקרוא את הוראות היצרן בעיון. כמו-כן, נציין כי בכל מסור גיזום נטען מטעמנו, ניתן להיוועץ עם הצוות המקצועי שלנו.

2. מה ההבדל בין מסור שרשרת נטען לבין מסור שרשרת חשמלי עם כבל?

מסור שרשרת יכול להיות מסור אלחוטי או מסור עם כבל חשמלי. אין ספק שיש יתרון מובהק למסור שרשרת נטען שמגיע עם סוללות איכותיות וחזקות ומאפשר שימוש קל ונגיש בכל עת. 

3. מה חשוב לבדוק בעת בחירת המסור החשמלי?

בבואכם לקנות מסור נטען לגינה חשוב לשים לב לכמה נתונים טכניים כגון: מהירות סיבוב השרשרת, הספק המנוע,  משקל המסור, משקל הסוללות וגודל הלהב.

4. כמה זמן אחריות יש למסורים חשמליים מבית EGO? 

תקופת אחריות מורחבת מבית EGO ניתנת לשנתיים מיו הרכישה. 

5. האם אפשר לקנות רק גוף מסור נטען?

כן בוודאי! ניתן לקנות רק גוף של מסור נטען או מסור גיזום נטען במלואו, לבחירתכם.


בכל שאלה והתייעצות בנושא מסור עץ חשמלי מומלץ, אנו ב-Ego נשמח לעמוד לרשותכם, לייעץ ולהכווין אל המוצר שיענה ויעלה על הציפיות. לפרטים נוספים ובירורים אודות מסור ענפים נטען או מסור מומלץ לעצים, צרו עמנו קשר טלפוני או השאירו פניה באתר, ונציגינו ישובו אליכם בהקדם האפשרי.

logo בניית אתרים